Kariéra

Nepracuj pro nás. Pracuj s námi. Uč se a inovuj.

Front-End developer

Co chceme od tebe?

Nadšení a nasazení. Ochotu makat. Makat na projektech frontia a hlavně makat na sobě. Učit se a zlepšovat. Potřebujeme také, abys měl silnou vůli a pokud si zvolíš práci na dálku a třeba digitální nomádství, abys doručoval do repa špičkový kód a včas.

Co se týče odborných skills, potřebujeme HTML5 a CSS3. Používáme preprocesor Less, máme rádi i CSS keyframes na tvorbu propracovaných animací.
Kde nestačí CSS, využíváme JavaScript, zejména jQuery. A pomůže ti znalost Ajaxu.

Nemusíš však umět všechno dokonale a hned. Náš trainee program ti pomůže načerpat znalosti přímo ve frontiu a stát se špičkovým Front-End developerem.

Co získáš od nás?

Pozici ve firmě s výjimečnou firemní kulturou, která podporuje samostatnost, otevřenost, upřímnost a dělá na těch nejlepších Front-Endových projektech v Česku a Slovensku a usiluje o totéž ve světě. Náš ring není CEE region, ale celý svět.

Měsíční odměnu závislou na počtu odpracovaných hodin. Záleží pouze na tobě, jaký režim si zvolíš a jak moc se do našich projektů zapojíš.

Možnost pracovat odkudkoliv na světě, protože frontio stoprocentně podporuje práci na dálku a veškeré procesy ve firmě jsou tomu přizpůsobené. Kóduj v Praze, Brně, na louce v Česku či Slovensku nebo třeba z pláže na Bali. Je to na tobě.

Naše vize aneb kam kráčí frontio

Frontio si zvolilo cestu úzké specializace. Věříme totiž, že chcete-li být v něčem nejlepší na světě, nemůžete neustále skákat z místa na místo. Nejsme tedy digitální agentura. Neděláme PPC ani virální kampaně, nejsme SEO optimalizátoři, i když k SEO máme přirozeně velmi blízko. Naše weby jsou SEO friendly. Jsme webový specialista a dodavatel toho nejlepšího kódu. Braincrafted kódu. Pokud chceš být nejlepší Front-End developer na světě nebo mezi nejlepší patřit, přidej se k nám